| catalino200 a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare despre Metin2ro, daca nu stiti nu-mi dati raspunsuri aiurite! Ma bag pe site-ul oficial, accesez contul, ma bag in item-shop simi da instant ca am 5000 MD si JD, dar asezate ciudat,una peste alta, marog, cand dau sa cumpar un item, sa zicem inel de experienta, imi da sa pun contul pentru siguranta idu si parola, am pus de la alt cont, marog la toate conturile cand dau pe item-shop imi da 5000 Md Si JD, am bagat un cont lev 1, am facut la fel, inel exp, imi apare ca am cumparat si scade din MD alea, ma bag pe cont, item-shop, depozit item-shop nu apare acolo nimica, ( nu am cumparat MD ) am un bug? cum il pot repara? sa-mi apara normal ca am 0 MD pe un cont normal!
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-te de metin happynu merita

2 răspunsuri:
| SaSwk3 a răspuns:

Vrei sa ai 0 MD, cumpara in continuare, si o sa-ti cada la 0laughingSimplu si logic.

| catalino200 explică (pentru SaSwk3):

Stii ca nu are sens ce zici, cand intru iarasi imi apara iar 5000 MD sau 4000 cate apar, oricum, nu merita