| SweetMonyMona a întrebat:

As vrea un metiin bun si fain PVP! Sa aiba otel +9 sa se gaseasca arme si armuri care se evolueaza! Fara metin2 hammer, oriental, 4yours...etc. Va rog LINK in raspuns! Va multumesc! Raspunsul corect = FUNDA happy :*

Va pup

Răspuns Câştigător
| SweetMonyMona explică (pentru RaulHeciko):

L-am jucat happy si e tare numai ca e inchis.da ti-as da-o dar numai daca stii unul bun si super

| SweetMonyMona explică (pentru RaulHeciko):

Ms dar l-am jucat si e fain dar s-a inchis! Daca ai alt rasp. te rog spunemil si iti voi da FUNDA happy

8 răspunsuri:
| SweetMonyMona explică (pentru dianaaaaax):

Ms chiar am sa-l incerc si daca e BUN si asa cum il doresc eu atunci ai o FUNDITA happy

| SweetMonyMona explică (pentru dianaaaaax):

Scuze dar chiar nu e asa cum doresc eu. armurile si armele sunt praf sad

| dianaaaaax a răspuns (pentru SweetMonyMona):

În cazul ăsta, caută şi tu. Nu vei găsi niciodată ceva pe placul tău dacă nu cauţi.winking

| SweetMonyMona explică (pentru dianaaaaax):

Crede-ma am cautat! asa ca... si nu am gasit!

| SweetMonyMona explică:

as vrea sa contina asa : arme armuri care evolueaza ( asta am zis si sus ), sa aiba toate cele, banii sa se castige usor, cresti repede si lvl maxx sa fie 250! Va rog sa fie deschis si funda o dau cu mare drag :* :*