| JeleUUU a întrebat:

As vrea un server de sa-mp (GodFather) in care sa primesti nivel mare de la inceput, o masina personala (gratis) si sa aiba si multi playeri!

3 răspunsuri:
| Ctmfresh28 a răspuns:

Uite un server gta.ruls.ro:7777 e hostat, se cauta lideri(si sigur vei deveni unul daca vrei), se cauta helperi/admini (in functie de experienta, activitate, playeri adusi).Vei primi masina personala (la alegerea ta), o arma infinita(la alegerea ta).
Problema e ca nu prea e populat(s-a deschis de cateva zile).Si se cauta playeri.

Daca intri te roog spune unui admin ca te-a adus ExTrEm.

| Ctmfresh28 a răspuns (pentru Ctmfresh28):

A da am uitat sa spun nu primesti level prea mare cand intri ai level 1, apoi de tuci la banca scoti toti banii (50000)si ai destule respect point pentru a trece la level 2.(8/8).

Funda?

| Catalinnaaa a răspuns: