| anonim_4396 a întrebat:

Avem jucatori care joaca HEARTHSTONE? Va place jocul?

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Sunt jucator, imi place, dar este plictisitor cand nu ai carti, la inceput.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru Apokales):

Da dar s-a gasit o solutie ca sa nu te plictisesti poti juca pe battleground, am inceput in ultima perioada sa joc mai mult acolo laughing))

| Apokales a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Neah, mi se pare mai plictiscos battlesground-ul, el a aparut ca o solutie de salvare pentru plictiseala din casual, nereusita dupa mine. Mai joc Paladins, care este o alternativa free-to-play pentru Overwatch. Multi spun ca daca Paladins-ul nu are avea atatea bug-uri, ar putea sa intreaca Overwatch-ul.