| DVDextra a întrebat:

Buna TPU azi m-am hotarat ca vreau sa imi schimb placa video, dar nu stiu de care sa imi iau, am auzit ca nu pot lua ori ce placa, ci trebuie sa fie cumva compatibila cu pc-ul.
Cum aflu ce placa video imi e compatibila? am : Intel(R) 82865G Graphics Controller (96 MB) 3D Accelerator

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Stai calm, ce ai tu acolo e o antichitate. Nu are nici un sens sa pui o placa video dedicata atita vreme cit nu schimbi calculatorul cu totul.

| DVDextra explică (pentru KodrutZ):

Dc sa-l schimb? daca ii schimb placa video si Ram-ul?

| KodrutZ a răspuns (pentru DVDextra):

Fiindca in curind o sa faca douaj' de ani? NU ARE SENS sa bagi bani in asa vechitura decit daca e busit ceva si il folosesti pentru contabilitate sau mai stiu eu ce si efectiv nu te-ar ajuta cu aproape nimic un calculator mai rapid. Tu banuiesc ca vrei pentru jocuri, corect?