| anonim_4396 a întrebat:

c: Cum iti faci un cont complet pe Minecraft? cand incerc sa imi fac cont ma trimite la pagina mojang...si nu imi cere username ceea ce e dubios laughing trebuie sa iti cumperi jocul pentru asta? multumesc! funda! ^-^

Răspuns Câştigător
| GunHead a răspuns:

Jocul il poti juca pe servere fara user premiu dar daca vrei skin-ul tau jocul costa 20 euro si esti boss!

| terminallyCapricious a răspuns (pentru GunHead):

Oh..deci cand iti cumperi jocul iti faci automat cont cu tot cu username nu? c:

1 răspuns: