| AdiSt a întrebat:

cand conectez cablu de date la PC pe tel arata ca bateria se incarca dar in my computer nu imi apare nimic..De Ce?! dau funda pentru cel mai util raspuns.
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Pinkaadiction a răspuns:

Este posibil sa ai nevoie de un program in functie de ce telefon ai pentru a putea face transmitere de date telefon-pc si invers.happy exp: Eu am sonny ericsson xperia si am un program numit Sony Pc Companion.

| AdiSt explică (pentru Pinkaadiction):

Eu am un LG gd520

| Pinkaadiction a răspuns (pentru AdiSt):

Si cand l-ai cumparat nu ai primit niciun Cd?

| Pinkaadiction a răspuns (pentru AdiSt):

Ai incercat sa descarci un program pentru LG? Nu sunt sigura ca exista asa ceva pentru modelul tau de telefon totusi.

| AdiSt explică (pentru Pinkaadiction):

Parca este.dar acum i-am facut cv la tel..si tot apare ca castile is bagate in tel...si nu's bagate..si numai pot asculta muzica.dc? cum s-a intamplat
?

| Pinkaadiction a răspuns (pentru AdiSt):

Hmm... nu am idee. Chiar nu stiu. sad