| Twyti a întrebat:

Care stie un metin care sa aiba rate... sa zicem 2000x la Yang, drop si xp si la sopuri sa aiba:
-Otel+9+8+7 (una din ele)
-battle
-itm lvl 61 din care sa iasa altceva, epice
sa aiba armuri gen: angel(Aia cu aripi) si arme care sa evolueze si sa aiba dmg tare
sa aiba nulte evolutii
sa nu aud Yoneis ca am facut set gm p ala si m-am plictisit
dau fundoi+ vot pentru cel care imi place cel maai mult si respecta majoritatea conditiilor de mai devreme

3 răspunsuri:
| Glsukab a răspuns:

Eu iti propun metin2 steel e un metin bun cu evolutii multe e mai mult de duel, efoarte popular printre metinuri

Frate eu cred ca cel mai bun pentru tine este metin2 privat tim, server:chaos

| Twyti explică:

Altele va rog, stell am jocats i nu imi place iar la chaos cresti cam nasoam altele plzz