| anonim_4396 a întrebat:

Caut jocul YuGiOh-Yugi The Destiny da dar care sa ma lase sa imi salvez cartile castigate in duel.Am dll cateva versiuni dar dupa ce ies din joc pierd toate cartile noi si incep de la inceput de fiecare data.Va rog daca stiti vreun site sau ce trebuie sa fac spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

Daca mai ai problema si vrei sa o salvezi da-mi un mesaj. E mai complicat de rezolvat, cu registrele happy

| oeg a răspuns:

Pentru cei la care nu se salveaza cartile :
Start->Run->regedit->HKEY_LOCAL_MACHINE->SOFTWARE si de acolo stergeti fisierul KONAMI, va va salva pe urma toate cartile castigate si toate setarile