| ionutzu94 a întrebat:

ce jocuri mai jucati?

Răspuns Câştigător
| KostyCool a răspuns:

Eu joc:
Metin2
4Story
NFS Underground
NFS Carbon
NFS Most Wanted
Burnout Paradise
Test Drive Unlimidet
Assassin Creed
Counter-Strike
Forza MotorSport 3
Transformers
Ninja Town
Mafia 2
King Mt2
Far Cry2
Fallout
Flatout
Sonic
Power Rangers
www.zwinky.com
www.imvu.com
www.ourworld.com
www.kaneva.com
si mai sunt dar cu animalute ( tot asa sa te plibi sa castigi bani sati cumperi mobilier sau haine ) :
www.clubpenguin.com
www.pandanda.com
www.superpokepets.com
www.chobots.com
www.franktownrocks.com
Bafta.Funda?

7 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

AssaultCube, Alien Shooter, Zombie Shooter, Metin2Fun, HammerMetin2, Metin2. Le ei de pe Internet happy.

| Andrei_Daniel_1997_X4d8 a răspuns:

V-am luat pe toti am procesoru dual core 2, 7, 8 gb ram placa video 1gb nividia.

jocuri:

tdu 1, si 2, nfs-urile toate. mafia 1 si 2. prototype 1 si 2. saints row the third. euro truck simulator 2. pro evolution soccer 2013. fifa 2013. flatout 2. far cry 2 si 3. call of dutty toata seria. assassin creed toata seria. spider-man 2 si 3 si amazing. serious sam 1 si 2 si 3. crisys 2 si 3. gta san andreas. gta 4. in curand o sa iasa si gta 5. the incredibile hulk. metin 2. si metin privat. call of juarez blood in blood. si c-am atatea jocuri imi trec prin cap plss funda?big grin

| vlad2011 a răspuns:

Gta 4
Prototype
Crysis 2
Cs 1.6
Metin 2
Nfs Most wanted
Heroes 5
Heroes 3
RTCW
Vreau sa bag: sims 3, heroes 6, call of duty modern warfare 3, nfs shift 2, si cele mai noi jocuri.
logic, am 4 gb ram procesor i5 2,93 ghz, placa video 2 gb dedicata.

| RayM3 a răspuns:

Ce va dati mari? rolling on the floor

| codry90 a răspuns:

Team luat am 4 gb ram 3, 6 ghz placa video cu 2, 4 memori dedicata

| babyboudrick a răspuns:

Fifa counter sims vt4 vt3 sonic heroes nfs carbon

| naxycrys a răspuns:

Ce de actiune jocuri mai stiti
?