| Alexandrup a întrebat:

Ce jocuri mi-ati recomanda pentru un Intel pentium dual cpu?

6 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Poi ca sa stim ce jocuri sa iti recomandam spune-ne mai mult despre calculatorul tau ( RAM, placa video...). Degeaba ai un procesor bun daca nu ai ram si video pentru a juca unele jocuri.

| Alexandrup explică (pentru DuDDy24):

Am ram 3 gb, placa video Intel 45 express chipest family

| DuDDy24 a răspuns (pentru Alexandrup):

Nu prea am inteles bine cum e cu placa video dar poti incerca GTA 4, CS Source, Far Cry 1, 2, CS GLobal Ofensive, Batterfild 1, 2 poate si 3. Nu iti garantez ca iti vor merge toate. Bafta!

| Alexandrup explică (pentru DuDDy24):

Mersi de ajutor, dar acum am descoperit ca placa me video e de rahat, si cica am doar 64 mb memorie disponibila.Ai idee cum pot mari memoria?

| DuDDy24 a răspuns (pentru Alexandrup):

E integrata si acum depinde cat te lasa sa o maresti. Stiu ca se face din Bios dar nu imi aduc aminte exact cum era. Daca o sa-ti maresti placa video o sa-ti scada din RAM.

| ANdrei19899 a răspuns:

Metin2, Counter Strike 1.6.