| Asasinnnn a întrebat:

Buna TPU... ce mai faceti? As vrea sa va rog... daca puteti sa-mi dati si mie un svr de cs. gata facut. nu ma pricep d eloc. sad si daca se poate si niste sfaturi. despre serverul acela. adica ce contine. lasati id de mes. ca sa imi dati serverul >>. va rog mult am nevoie de un svr sad cu amx mod x admin. din astea astep va pup :X aa sa nu uit va dau funda si vot.winking va rog numa ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| MaRiaN96 a răspuns:

Http://tfg-team.forumz.ro/t98-server-gata-facut-amxx-by-zoom
pentru nelamuriri dai mesaj;)
funda :P