| 7rAc3rS a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine (cei pasionati de metin2) deci am inceput sa caut un server de metin2 gata facut... intr-un sfarsit am gasit unu este cam de genul asta : NPC care da skiluri p dekbae da frezuri & neg. ambulant etc. primadata mi-a mers serverul dar nu mergea sa imi fac pagina de inregistrare. am cautat altu am gasit da nu mergea am tot cautat. am tot cautat am gasit unu nici ala u mergea tot asa am facut si toate n imi mergeau imi aratau in virtual pc cand dadeam start : CLIENT MAC ADRR : 00 03 FF 58 B6 FB GUID : 51ABA77D-D266... dhcp.\. daca ma puteti ajuta sa rezolv problema sau macar sa imi dati alt server de metin2 gata facum care sa mearga si pagina de inregistrare si serverul. Dau Fundita! daca se poate cant mai repede

2 răspunsuri:
| theAlex a răspuns:

Metin2 Fun Metin2 Gx metin2 Speed dintre cele mai bune Funda?

| TheClauu1996 a răspuns:

Bună ziua dragi jucători de SonyMt2! [ v6.5 ] ☆
Imbunatatiri aduse pe noul CLIENT V6.5:
Map1 classic (fara flori/iarba)!
Default hair /armor!
New switchbot 7 slot-uri (portabil).
NPC HD!
Armors/weapons 2015 ORIGINAL!
Unele iteme arata ca pe v5! (raza/ liliac /hiperbola etc.)
Sistem nou X SI 0!
Sistem de ANUNTURI!
Mini-Bară (localizată in spatele inventarului) ce va include urmatoarele opțiuni:
Statistici Bonusuri Active;
Sistem AFK;
Sistem "Fast Equip";
Sistem Notificări Conectare/Deconectare Prieteni;
Interfață Nouă (Pentru: Login/Alege Caracter/Creează Caracter);
Interfață Noua (În joc);
Bara Loading Schimbată;
Eroarea cu "? " REZOLVATA!
HD QUALITY!
Alte detalii le veti descoperi voi!
☆ Înformații Server ☆
☆|Status Server : Online 24/24, 7/7 |☆
✔ Modul de Joc : PVP-PVM;
✔ Nivel Maxim Alocat : 250;
✔ Mape Speciale pentru Farmat/Crescut;
✔ Rate : 500% În timpul saptamânii, 1000% În WeekEnd;
☆ BONUSURI ☆
✔ Critica/Patrundere: 15
✔ Semi-Om: 15
✔ Max HP: 4000
✔ INT/STR/CON/DEX: 10
✔ Aparari/Rezistente: 15 (ALL)
✔ [ FARA 6/7! FARA MODURI! ]
http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari

Spor la joc!