| FalviuSSS a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul asta are keyloker? cine are tupeu sa le incerce is hackuri de metin2. Daca le stiti va rog un raspuns dau funda. http://metin2hacking.wordpress.com/ As avea foarte mare nevoie de hack cine stie ceva siteuri cu hackuri de ex. daca exista hack cu care nu-ti scade viata moobi sau 1 hit kill hack dar nu gasesc pentru PRIVAT!

3 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Ma scuzi ca te intreb dar stii ce este un Keylogger?
Keylogger este un software care iti inregistreaza absolut tot ce scrii tu pe tastatura si toate acestea le trimite printrun mail la cel de la care ai luat keylogger,cea ce inseamna sa nu folosesti NICIODATA hackuri in care sa iti cearca Id si Parola.
Iar pentru hackere de servare private nu ai sa gasesti foarte multe depinde de ce Servar vrei, findca hack-urile sunt create de persoane pentru servarele pe care vor ei, nu pe orice servar, findca fiecare servar isi are configuratia lui.
Totusi, eu iti dau 2 variante INTELEPTE.
1)Joaca Metin2 cinstit si cauta si tu un servar privat fain care sa iti placa si sa iti fie usorwinking,
2)Lasa-te de Metin2 si joaca si tu Prototype, Darksiders sau alte jocuri mult mai faine ca Metin2winking

| Meheツ a răspuns:

De fapt keylloggerul trimite prin SMT SMTP si FTP nu doar prin mail happy si nu inregistreaza numai ce scrii big grin inregistreaza tot ce faci, prin tot ma refer ca exista unele performante care inregistreaza si miscarea mousului.
Hackuri de metin nu ai sa gasesti ca nu exista laughing incearca ala facut de banjo in 2009-2010 multihack ala s-ar putea sa meraga pe orice privat ca toate au fisiere de 2009.

in rest mai bine lasa-te de metin, joaca-te mario big grin