| andreinastiuc a întrebat:

Buna TPU ce pot face daca nu- mi merge gta san andreas adica se deschide dar cand deschid misiunea aia salvata de mine arata ca se incarca si dupa ma scoate din joc (imi da crash) daca puteti sa ma ajutati vas fi recunoscator happy

Răspuns Câştigător
| Benn00000 a răspuns:

Hmmm... am intampinat o problema asemanatoare chiar ieri pe laptomul meu. Probabil ai luat vreun virus. Eu am scanat D-ul (acolo am instalat jocul) si a gasit vreo 5 probleme. Dupa ce i-am sters mi-a mers.
Ar mai fi o problema. Daca ai piratat jocul s-ar putea sa nu iti fi dat jocul full deci trebuie sa il stergi.
Sper ca te-am ajutat. Trebuie sa mentionez ca nu ma prea pricep.