| AHappyDay a întrebat:

Cine vrea sa imi dai niste comunitati de cs,cat mai multe unde sa pot primi grad cat mai mare super-moderator/administrator, gratis. Nu conteaza daca sunt la inceput, ma voi implica si voi incerca sa duc acea comunitate in varf(pe care o voi alege). Vreau doar sa aiba tema ipp(invision power board). Dau funda pentru cine imi spune.

8 răspunsuri:
| AHappyDay explică:

Nu trebuie neaparat cu ipb, orice comunitati dar sa fie la inceput si sa pot primi un grad mare

| IonutzWoW a răspuns:

Acestea sunt cele mai cunoscute : 1. eXtreamCS
2.eXtreaM.Ro
3.Cs.JoiNeT
4.LaLeaGane
5.sTaTe3
6.cFG
7.aReaZone
8.unireaCS
9.CsTopz
10.aclLeague

| AHappyDay explică (pentru IonutzWoW):

Ma ma precizat sa aiba tema ipb. Pe astea le stiam, ma refeream la unele care se afla la inceput.

| Snnk a răspuns:

Salut, te asteptăm pe www.rodevil.com / Facebook - https://www.facebook.com/......0602375203 (mai multe detalii pe forum, mă găsiți sub numele de Snnk ) Căutăam STAFF ACTIV si SERVERE

| Andrey_Alexutzzu_1998 a răspuns:

Cauti o comunitate serioasa si de lunga durata? Comunitatea Mascatii.ro iti sta la dispozitie! Vrei nu vrei, tot la noi ajungi!

Comunitatea Mascatii recruteaza:

- Servere CS 1.6
- servere SA:MP
- Servere Minecraft
- Servere L4D2 / TF2
- clanuri (in viitorul apropiat)

Recrutam staff:

- Moderatori
- Designeri

Comunitatea noastra pune la dispozitia serverelor:

-DNS: NUME. Mascatii.ro
-Categorie inclusa pe forum.
-Acces total la categoria dvs.
-Gradul Manager Server
-Accese de moderare.
-Support Tehnic 24/7
-Optimizare Server
-Scriptare / Modificare Plugin-uri
-Fixarea eventuala a serverului (depinde de joc)
-Sugestii.

Forum: www.mascatii.ro

| AlexaNdruXP a răspuns:

Comunitatea XtremePLAY.Ro
www.xtremeplay.ro
Online din 2012

| NiceBlue31 a răspuns:

Intra pe forumul meu este la inceput si cautam moderatori, administratori etc. http://cspblood.url.ph/forum

| NM_Nikusor_1999 a răspuns:

Madgamers.ro avem nevoie de oameni pe comunitate! ofer grade!