| Kaydo a întrebat:

Cred sincer ca printre voi se afla si experti in metin 2 care ma pot ajuta.
Chestia e: De exemplu eu am set contra war(cu sansa de aparare full si sabie/doua maini full,full magie, full semiom etc.)Si vine un war care nu are mod si ma bate din hituri...nu prea inteleg care e chestia. Daca m-ati putea ajuta v-as fi recunoscator.Joc pe sv privat pe 4yours daca stiti.
Eu seturile le am full sus so jos la 6/7 am incercat tare impotriva si sansa de aparare impotriva rasei respective, dar tot la fel era...asa ca am pus inteligenta si sansa de aparare deoarece eu sunt sura AM. Daca stie cineva cum se joaca bine cu acest caracter sau stie ce bonusuri ii trebuie va rog sa ma ajutati.Si va rog fara raspunsuri de genul "ce n00b".Eu nu am foarte multa experienta pe metin2 si am venit pe acest site de intrebari unde sper sa gasesc ajutor si nu raspunsuri in vant.Va multumesc anticipat!big grin

2 răspunsuri:
| Metin2CoraMD3 a răspuns:

War-ul te bate cu lovitura patrunzatoare +critica. Pentru un sura AM iti trebuie INT+STR si s-ar putea sa ai si bug la aparari incearca sa iti pui 55% si 55% si jos lasa asa. Sper ca te-am ajutat! big grin

| Kaydo explică:

Scuze dar nu inteleg ce sa pun 55% si 55% aparari sau patrunzatoare si critika? Stiu ca patrunzatoare e foarte buna intra decat la 6/7 in mare parte si imi trebuie int si sansa de aparare asa ca nu prea am ce sa fac...