| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Cuce ce programe as putea descarca jocul metin2 steel? Va rog sa imi dati site-ul programului si pasii detaliati pe care trebuie sa ii urmez pentru a descarca jocul. Pana acum nu am nici un program cu care pot sa donwloadez metinul din cate imi spune.

Răspuns Câştigător
| mircea_8413 a răspuns:

Buna ai nocor eu joc metin 2 steel si sunt super bun nimeni nu-mi da dmg dar sa trecem la tine uite pasi:
1.intra pe :www.metin2steel.in
2.o sa-ti apara un video si niste butoane mai jos dai pe primul [site]
3.dai sus pe descarcare si te va da pe siteul asta http://metin2steel.in/pages/downloads.php iti va aprea un iphone :)dai pe donwload
4.inainte de download iti iei torrent si winrar
5. dupa ce lea-i instalat iei jocu ii dai clik o sa til deschida cu torrent si astepti sa se ia pana se ia intri din nou pe www.metin2steel.in intri pe site si dai pe creare cont ai grija nu-ti poti face cont doar daca ai google chrome
5.pentru ati face cont la nume si parola trebuie sa pui si numere si litere
6. dupa ce ti-ai facut contul intri in torrent si vezi daca sa luat jocul daca l-a luat intri in documents -donwload si dai dublu clik pe el o sa-ti apara o casuta undeva e un buton pecare scrie extract to si alegi folderu unde vrei sa fie instalat jocul ii dai ok astepti sa se faca dupa ce s-a facut intri in folderu respectiv si acolo gasesti jocul intri in el si distractie placuta daca nu intelegi un pas da-mi add la id de mess mircea9_2008 am sa-ti explic acolo pas cu pas sa intelegi mai bine si am sa-ti dau site de unde sa iei torrent si winrar daca nu sti te pot ajuta si cu itm doar daca iti facicontupe regatu albastru:)ne vedem pe joc:P
da-mi add daca ai nev de ceva sau vrei itm :Dfunda plz?

| TheTruthBeneathTheRose explică (pentru mircea_8413):

Iti multumesc foarte mult pentru ajutor! kiss

| mircea_8413 a răspuns (pentru TheTruthBeneathTheRose):

Daca ai nevoie de iteme orice rasa da-mi add la id d mess mircea9_2008 si ne vedem oe joc happymersi pentru fundita

5 răspunsuri:
| Daniel_Alexa_1983 a răspuns:

Mi-e nu-mi merge nu stiu de ce ma ajutati imi apare ceva cu windwos?