| dines14 a întrebat:

Buna tpu...cum pot sa imi cresc canalul de youtube fara promovare daca sunteti interesati https://www.youtube.com/channel/UCAmtFesoYs-5ztv-ZQDz53g e canalul meu de gaming.Si daca se poate un nume de blog unde pot promova.

P.S.:ce parere aveti de canal?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Parere despre canal : DE RAHAT! laughing)
Asasin Creed Unity e OK restul nu merita nici la gunoi ci tras cu apa la wc... laughing))

| dines14 explică (pentru lpavel):

Explica

| lpavel a răspuns (pentru dines14):

Ce sa explic? Am fost destul de explicit... Jocuri naspa pentru copii de 8 ani in afara de assasin creed. Cine crezi ca-ti va da Subscribe la un asa canal? laughing)

| dines14 explică (pentru lpavel):

Acum inteleg ca minecraft si the forest nu au poveste dar shadow of mordor si assassis's creed au poveste foarte complexa dar trebuie sa intelegi povestea si dupa cei mai mari youtuberi din Romania fac si minecraft si the forest.Acum este conceptia fiecaruia de ce gamplay preferea. si trebuie expusa intr-un mod mai civilizat.