| flyers a întrebat:

Cum pot sa imi schimb parola de la un cont de farmerama? plzzz... dati-mi raspunsuri!:O3

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intri in joc, sus, in coltul din dreapta iti va aparea 3 butoane 1,, ?!,, al doilea doua rotite si la ultimul sa iesi. tu dai la al 2 si acolo dai la configurare cont. apesi si iti va aparea nume utilizator nou, parola noua...si parola actuala. dupa ce ai completat acolo, dai la schimba. (nu scrie la ambele, decat la prima de sus). funda?

| flyers explică (pentru anonim_4396):

Nu imi trimite mail ...nu l-am primit :@

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci acolo unde te loghezi si dai parola uitata iti va trimite un mail pi adresa de mail a ta cu care a fost facut contul si acolo iti va da mai multe optiuni printre care si schimbarea parolei si dai iti pui alta parola.si gata!succes

| flyers explică (pentru anonim_4396):

Nu am gasit acele optiuni!thinking unde sunt cryingcrying?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa nu-l primesti straight face

| flyers explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult ca m-ai ajutat :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca am putu ajuta un jucator farmerama, ca mina.

| flyers explică (pentru anonim_4396):

Dami si mie numele tau ca sa fim vecine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru flyers):

Dede765winking daca nu mai am loc contacteaza-ma la dede_yssa@yahoo.com