| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum pun in Lady Popular Arena Modei o poza in comentariu? explicati-mi ca nu stiu

1 răspuns:
| xLittleKidd a răspuns:

Pe poza pe care vrei sa o postezi, dai click dreapta, dai la COPPY IMAGE ADRESS si apoi te duci la comentariu si dai optiunea pentru imagini, iti va aparea asa: [img=...] si dupa egal dai : PASTE si apoi poti pune comentariul.
Imagini dragute poti gasi aici: http://www.glitter-graphics.com/
Dai click pe o imagine de acolo apoi iti va aparea cateva coduri. Copiezi primul cod si il scrii asa: [img=aici scrii codul]. Sper sa te descurci!