| Alina_1439 a întrebat:

Buna TPU big grin! Nu stie cineva cum pot sterge de pe facebook cantaretii preferati, cartile, filmele etc [acolo la info]. Multumesc mult! Fundaa!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci unde editezi profilul.si o sa ai in stanga tot felul,muzica, sport, interese etc.dai click pe care vrie si o sa ai acolo tot ce iti afiseaza pe profil. daca duci pointer-ul pe unul din ele o sa apara un x mic pe langa.dai pe el si la revederebig grin