| Blackwoman27 a întrebat:

Buna TPU big grin.
Ziceti-mi si mie niste jocuri gen webkinz.lady popular unde sa ai grija de animale sau domnisoare.
Inafara de secretbuilders webkinz si lady popular.
Funditsssa tongue

3 răspunsuri:
| Bella9538 a răspuns:

Stardoll e foarte asemanator lui lady popular, doar ca nu iti poti duce papusa la serviciu. www.stardoll.com

| KAKAMAKAEEE_4963 a răspuns:

Nu stiu alt joc de acest joc.Dar mie imi plac Webkinz. Daca vrei sa joci Webkinz si n-ai bani sa iti iei Webkinz fa-ti cont de proba

| mascarlende a răspuns:

Pentru mine cel mai tare joc este stardoll ti-l recomand. fundita PLZ!