| Beibyyyyyy a întrebat:

Buna unde pot gasi si eu jocuri gen webkinz sau lady popular?

5 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Second Life
Jocul asta se aseaana foarte bine cu Lady Popular
Incearca-l!
Succes! Funda?

| WyndFTW a răspuns:

Second-Life = Buy game. Incarca in gunoi poate ai succeswinking

| WyndFTW a răspuns:

Club penguin e praf e cel mai usor hackaribil joc din lumeee laughing am mem infinit coins infinte... am toaqta centurile [+echipamente fire+water]winking sincer eu nu prea joc ii l-am dat lu varamu...

| ema1ih a răspuns:

Pandanda sau club penguin

| Beibyyyyyy explică:

Adica vreau jocuri sa mergi la mall sa-ti faci prieteni sa-ti faci casa cum ar fi webkinz