| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi si mie link-ul unui switchbot. Dau fundita raspunsului cel mai bun. happy

Răspuns Câştigător
| Artego a răspuns:

Salut, acest switchbot este setat in romana de catre xonlyme ( Este auto inject ), descarci switchbot dupa care copiezi cele trei file si paste in folderul cu metin
Link download : http://www.mediafire.com/......ect%29.exe

| LittleMonsterXD a răspuns (pentru Artego):

Switchbot-ul este suta la suta functionabil, si fara virusi?

| Artego a răspuns (pentru LittleMonsterXD):

Da l-am scanat cu AVG si AVAST 0 virus happy

| cristi0987 a răspuns (pentru Artego):

We nu imi da auto eject nu intra deodata cu metin si cand dau pe el imi apare seclect a program from a list sau use the web... ce sa fac >

| TheArrow a răspuns (pentru Artego):

Nu merge, pentru ca programul nu se deschide big grin Se deschide cu chestiile alea, Select a program etc big grin

7 răspunsuri:
| Valentin987654321 a răspuns:

Dar cum fac sa deschid switchbot ca am facut ce mi-ai spus si numi apara alea sa-mi aleg sv.

| Valentin987654321 a răspuns:

Scz nu sv bonusurile.

| Traficant_de_Difuzoare_Ionut_1994 a răspuns:

Poate nu este pentru metinul dorit laughing (switchul)