| Anndrreiiutta a întrebat:

Dati-mi si mie niste coduri pentru woozworld si pentru metin2 daca exista. Multumesc anticipat. Cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| SilizaTuhX a răspuns:

Salut pai te duci pe www.m2bob.net sau.org nu mai stiu sigur dupa te inregistrezi la ei pe website apoi tragi hackul pentru metin... ca sa mearga il deachizi completezi acolo si bagi contul pe cre l-ai facut dupa o sa iti apaa automst ceva si bagi: contul de metin2 ro alegi cv 1-12 depinde de sv ch 1-3 ca pe 4 face figuri si slot depinde pe ce slot ai caracterul... 0-4 incerci pe rand dupa nu va mai trebuii sa faci astea. Te descurci tu mai te uiti pe youtube bafta sper ca te-am ajutat. Funda?

| Anndrreiiutta explică (pentru SilizaTuhX):

Pai eu vreau coduri nu hack-uri.

| SilizaTuhX a răspuns:

M2bob este cel mai bun pentru metin. E greu de folosit dar daca te uiti pe youtube ai sa intelegi tu bafta! Funda?