| rTurcoaz a întrebat:

Buna TPU... dati`mi si mie va rog nume de fete pentru IMVU ( faine) nu prostii de genu : Frumusica, traficanta de biscuiti, traficanta de pupici laughing)), kidaa sau ceva de genu si va rog sa nu puneti nume care au fost luate deja.
Dau fundoi la cel mai bun raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| rZv10 a răspuns:

NU ma am cu astea. Dar... Kind3r, Pup! x, KissES s-au I L0V3 Y0U. Fundoi? laughing

| rTurcoaz explică (pentru rZv10):

Prea simple thinking as fi vrut civa mai sofisticat happy dar oricum iti dai funda big grinwinking

| rZv10 a răspuns (pentru rTurcoaz):

Multumesc

3 răspunsuri:
| rTurcoaz explică:

Dau*