| k1dutzz a întrebat:

Buna TPU dati-mi siteul de la un metin2 PVP clasic romanesc fara modate!

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mori ma!

| StarGamer a răspuns:

Light metin2 http://lightmetin2.ro/ te da level 90 si in 10 minute faci 127 ai epice la magazin etc. Primesti 1kkk la inceput dar nu apuci sa-l consumi. Dupa ce bonusezi tot iti mai raman 800kk deoarece itmele sunt ieftine king 2 este 200 yang.

| robert80012466 a răspuns:

4 metin2 funda?

| bogdannnn13144 a răspuns:

Bah sunteti prosti a zis Metin2 Clasic pvp adica fara kinguri fara nu stiu ce arma maxima sirus si armura pose e chiar asa greu si sa fie PVP