| 非跳躍 a întrebat:

Buna TpU dati-mi va rog un Metin2 2013 totul sa fie nou acolo cu evoluti nemai intalnite otel in shop si arme de 65 poate sa aiba rata si de 500% si de1000%.Nu vreau metin2 hammer steel master avatar european tim earth.....etc.Ofer FUNDA la cel mai original metin2 si cu populatie multa. happywinking

3 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Ai nevoie de o carte de gramatica, nu de jocul ala de 2 bani. Sa nu mai zic ca nu ai pus nici o intrebare.

| ??? explică (pentru trolololo):

E site de socializare nu scoala MAMAIE sau TATAIE. happy

| Artego a răspuns:

Salut, WorldMetin2 contine tot ce ai spus tu acolo, daca ai nevoie de ajutor add alex_prototyp@yahoo.com