| Daniel1619 a întrebat:

Buna TPU dau fundita in primul rand si vreau sa va spun ca de curand am descarcat Euro Truck Simulator v.1.3 si cand ma joc sau asa nu imi arata colorat imi arata albastru si tiru si tot de ce in afara de alea new game si altele alea sunt cu portocaliu daca stiti va rog sa ma ajutati va rog din suflet!

1 răspuns:
| Johnnyx1 a răspuns:

Salut, poate fi din cauza placii video de exemplu si eu am placa video mai slaba si
mi se intampla ca la GTA4 sa imi arata asa si mie, te sfatuiesc sa faci update la drivere si s-ar putea sa nu mai intapini aceste probleme