| 4n0NlmUs a întrebat:

De cand mi-am pus windows 8, si mi-am schimbat sursa in una de 450W, de atunci un HDD de 500 de GB se tot opreste...si nu stiu incercadu-se sa se restarteze scoate niste sunete ciudate. sper ca ma puteti ajuta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea ca sursa sa fie slaba. Pe ea scrie ca are 450 W dar in cel mai bun caz da 75 % din putere. Incearca sa iei o sursa mai puternica cu imprumut si vezi cum se comporta HDD-ul. Daca face la fel inseamna ca este pe duca HDD-ul.