| AssassinSpinner a întrebat:

Am o broscuta de florida care scoate niste sunete ciudate atat cat este in apa dar si cat este afara.Mai deschide si gura destul de des.Varsta ei este de 6 luni.
Ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Poti sa o duci la un medic veterinar. Dupa un consult, o sa iti zica sigur ce are, si care ar fi tratamentul ( daca este cazul).

| Adrianz3 a răspuns:

Broastele scot sunete ciudate.Inseamna care e complet normal.Asa fac broastele ele scot sunete ciudate sau oracaie.