| toatesuntocupate a întrebat:

De cateva zile caut un Trade Hack pentru Metin2.ro (stiti voi, hackul care atunci cand dai accept la negot cu cineva va da si el automat accept). Ma puteti ajuta? Daca stiti vreun hack ca acesta imi puteti explica si instalarea? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.

| toatesuntocupate explică (pentru Daniel_Stoica_1992):

Nu mere da nah hai k ti-am dat funda sa nu zici ca`s rau, daca vr cauta altul dar sa fie fara virus si sa nu fie by erpel, bine bine sa aiba virus da sa nu fie cv trojan.

1 răspuns: