| IonutZ3737 a întrebat:

De ce nu ma pot conecta la niciun server de minecraft 1.7.2? Cand intru pe minecraft, intru in multiplayer si acolo scrie "Se cauta jocuri pe reteaua locala" si se tot incarca si nimic. Cand dau la conectare directa si scriu un IP spune ca "nu a reusit sa se conecteze la server". Am incercat o gramada de IP-uri si nimic. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| neverwinter a răspuns:

Pai ti-ai adaugat acolo servere de 1.7.2? ca trebuie sa cauti tu pe internet servere de 1.7.2 si apoi intri in mc multyplayer, conectare directa/Adauga server si scrii acolo ip-ul la server ca altfel nu poti intra nicaieri tongue

| CristianStefan01 a răspuns:

Esti incredibil! si...

Nici mie nu imi merge sa intru pe nici un server de mc tot imi zice failed to connect to the server!

Ce trebuie sa fac! va rog ajutati-ma! sunt disperat

| khaderul a răspuns:

Acceasi problema sunt disperaatt