| raresh77 a întrebat:

de ceva vreme ma tot scoate din cont pe metin2BM si cand intru imi zice,, Contul tau este deja conectat" dar daca mai incerc sa intru odata imi merge. Cred ca mi-a intrat un hacker pe cont asa ca am schimbat parola dar tot imi intra. Ce sa fac?
Dau

Răspuns Câştigător
| Skay a răspuns:

laughing))) nu-ti stie nimeni contul. Dcaa iti stia contul, inainte de a te scoate iti spunea cu rosu pe chat "cineva a intrat in contul tau ". Tie iti cade pentru cateva secunde conexiunea la server(de la lag), te da afara, insa contul ramane conectat. De aceea iti spune ca esti deja conectat. Stai linistit. Nu e nici o problema cu furtul contului. Daca iti stia contul cineva iti lua de mult itemele de pe cont, poti fi sigurbig grin

6 răspunsuri:
| Skay a răspuns:

Ramai cu contul ala. Ti-am zis, e de la lag. Nu iti stie nimeni contul.

| Mihail2020 a răspuns:

Cineva iti stie contul (daca stie userul este usor sa dea si de parola).
Fa-ti alt cont Dar la parola pune si tu ceva de baza cum ar fi (TPU1, TPU%#@)
ca sa fie mai greu de intrat nu parole usoare sau user usor? Si eati toate itemele de pe acel cont si pune-l in ala nou si cand si renunti la cont.
Altfel ce sa faci hakerii sunt multi nici nu stii care nu sunt hakeri.

| raresh77 explică (pentru Mihail2020):

Am o parola foarte grea si amestecata cu litere si cifre la nimereala puse acolo cum sa o afle

| Mihail2020 a răspuns:

Stie multe despre cont ca el poate da lejer pe am uitat parola si completeaza!
Nume de utilizator
E-mail utilizator
Poti schimba parola si emailul tau ca sa nu mai poata intra.
Cand a aflat contul a schimbat cumva emailul sau si aflat parola.
Daca nu merge vorbesti cu un membru din staff sa te ajute.

| Mihail2020 a răspuns:

Poate ai dat emailul cuiva si aflat userul, parola? Este si asta un indiciu destul de valoros mai ales nu se zice conturile deloc.

| raresh77 explică:

Nu pot sa raman cumva cu contul ala?