| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU doream sa stiu daca exista un program (sau chiar din Youtube direct) in care sa pot sa imi maresc imaginea. Ma refer cand vreau sa uploadtez un episod pe Youtube si e filmat in widows mode de exemplu si vreau sa il fac fullscreen fara sa trebuiasca sa filmez din nou episodul?

2 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Folosește Bandicam, poți apăsa pe full screen, poți mării imaginile, poți filma, poți face poze pentru orice Windows.
https://www.bandicam.com/

| mario366 a răspuns (pentru Copila2016):

Nu la asta ma refeream ma referam la un episod pe care deja il am filmat daca il pot edita sa il fac fullscreen inainte sa il public.