| xToxicLemon a întrebat:

eu am inceput sa joc un nou metin... hard well dar nu stiu de ce nu merge switch bot... folosesc auto inject si cand sa intru in metin imi apare o eroare : Microsoft visual C++ runtime library! si mai multe chestii va rog cine stie va rog lamuriti-ma funda :X

5 răspunsuri:
| ğözde a răspuns:

Mda. Asa imi aparea si mie. Depinde si ce fel de sw descarci. Daca vrei sa te ajut da add la : jennifer_jenifer.

Răspuns utilizator avertizat
| ğözde a răspuns (pentru xToxicLemon):

Pe messenger. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim346575 a răspuns:

Switch bot nu merge pe orce metin merge doar pe anumite metinuri cum ar fi mania