| 1Bogdan7 a întrebat:

TPU, eu, de multe ori, ma plictisesc pe calculator pentru ca nu stiu ce jocuri sa ma joc. Imi spuneti voi va rog niste jocuri tari (pot sa fie online sau nu, oricum vreti voi) daca se poate vreau jocuri cu fotbal.

1 răspuns:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Cu fotbal fifa, dar uite si niste jocuri amuzante Metin2 online, Cabal online, Dota iar daca iti plac jocurile de simulare uite un joc care nu e online sims 2 sau 3 funt o mare fana sims :X