| Senorita2000 a întrebat:

Stiu ca am mai pus aceasta intrebare dar vreau mai multe sugestii, deci intrebarea este:Ce sa fac sa nu ma mai plictisesc? Nu vreau sa ma joc pe calculator sau orice altceva legat de calculator, deci NU pc. Vreau jocuri ce sa le pot face afara sau in casa.Multumesc foarte mult! Funda la cele mai multe sugestii si daca tot vreti sa raspundeti v-am zis! fara calculator!

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Iti recomand ceva dar nu este un joc.Eu m-am apucat de design vestimentar tot din plictiseala si din faptul ca nu imi placeau hainele din comert.Mereu imi doream o bluza dar cu manecile de la alta si tot asa.Intre timp plictiseala sa transformat in pasiune si urmeaza sa-mi deschid propriul magazin in curand cu haine unicat.:-)

| Senorita2000 explică (pentru Mirela77):

Foarte frumos! Succes!

| Mirela77 a răspuns (pentru Senorita2000):

Multumesc mult! Sper sa nu te mai plictisesti!

5 răspunsuri:
| iKeel a răspuns:

Hahaha. Mor de râs. Nu scuzăm categoria.

| Kiragagash2012 a răspuns:

Du-te la strand, eu ador strandul, si apa e buna pe vreamea asta. Fundita? big grin

| Asha777 a răspuns:

Poti citi o carte sau sa iti chemi prietenii la ascunsa.TE poti juca cu mingea sau cu animalele de companie daca ai.Mai poti merge la plimbare daca vrei sau sa te dai cu bicicleta, rolele.Deasemenea iti poti chema prietenii sa faceti teatru sau sa te joci jocuri la cutie. Daca iti place poti desena sau compune poezii/povesti/basme....mai stii poate o sa ajungi o scriitoare renumita.Ti-as mai recomanda sa faci karaoke daca iti place.E tareeee sa stii.fac asta mai tot timpul.