| xXxFvPmxXx a întrebat:

Eu joc Terraria 1.1, si nu stiu pe ce server sa intru. Daca aveti voi un server dati-mi ip-ul si parola daca are, si daca se poate dati-mi niste iteme (mai sus decat gold).dau funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Iteme mai sus de gold?laughing si eu joc terraria...server iti faci daca vrei, daca nu..nu stiu pe unde gasesti :p

| sebi0000 a răspuns:

Salut, si eu joc terraria. Un server fain ar fi Sithous. Cautal pe Google. si daca vrei iteme gratis uite aici un server de free items adica obiecte gratis:

| xXxFvPmxXx explică (pentru sebi0000):

Sebi0000 eu joc Terraria 1.1, serverul asta 64.94.101.213 este pe alta versiune sad

| xXxFvPmxXx explică (pentru sebi0000):

Eu joc terraria v 1.1 serverul pe care il zici tu pe ce versiune este?