| DenisaSee a întrebat:

Exista heck de metin 2 sa mearga pe orce metin heck dmg ezista daca exista dati-mi situl va rog multumesc! Dau funa!

2 răspunsuri:
| azazel21 a răspuns:

Incearca v4a mod e destul de bun uite si un video http://www.youtube.com/watch?v=IdAYrgUqCSQ

| pHoNnNe a răspuns:

Exista,dar majoritatea sunt keyllogere, ai grija ce iti bagi in pc caci s-ar putea sa ramai fara nimic in pc...sa te trezesti cu tot furat...cel mai bine iti faci tu iteme, asa mai inveti metin happy have fun :*