| Pikachu12345 a întrebat:

Fundaaa! sad
Cum fac la o pagina de la facebook sa nu imi mai apara notificari pe cont? Ci doar cand intru pe pagina? :*

Funda sad

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna
E posibil sa iti fie bifata optiunea de " Primeste Notificari" la pagina happy
Intri pe pagina si dai pe butonul Apreciat si click pe Nu mai primi notificari happy
O seara frumoasa! happy

| cinchi244 a răspuns:

Cant iti apare o postare, in dreapta, langa nume estye un buton cu o sagetuta indreptata in jos, apesi pe ea si acolo o sa gasesti.

sper ca te-am ajutat