| Marixx a întrebat:

Heei happy Am devenit admina la o pagina de pe Facebook, si dupa cum bine stiti iti arata la notificari asta. Si prin notificarea aceea poti intra pe pagina si astea sa postezi... Dar dupa ce iesi de pe cont nu mai pot sa intru prin notificare sad Cum pot face sa intru din nou pe pagina? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Lysander a răspuns:

Ai sus în colţ în dreapta o rotiţă zimţată, dai click pe ea şi ai mai jos "Foloseşte Facebook ca:" şi mai jos e pagina ta, dai click acolo.