| Boss_Cris_1995 a întrebat:

HELP! La Minecraft cand vreau sa afc un snapshot sau cum so numi nu merge! Merge doar cand apas F1 sa nu-mi mai arate nimic si atat sad HELP FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Teodorof_Andrei_1986 a răspuns:

A ok daca te mai documentezi tu un pic ai sa aflii ca La Windows-urile XP e un bug.Deci daca vrei trebuie sa ai Windows 7 sau Vista Sau Windows 8.

9 răspunsuri:
| Teodorof_Andrei_1986 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi din nou minecraft-ul.

| Boss_Cris_1995 explică (pentru Teodorof_Andrei_1986):

Am avut mai multe "iconite".Mai multe launchere. Diferite.Dar nimic n-a mers sad

| Teodorof_Andrei_1986 a răspuns:

Sau...Sterge din %appdata%\Roaming. minecraftul si dupa deschide jocul.

| Boss_Cris_1995 explică (pentru Teodorof_Andrei_1986):

Ok voi incerca

| Boss_Cris_1995 explică (pentru Teodorof_Andrei_1986):

Nu merge sad

| Boss_Cris_1995 explică (pentru Teodorof_Andrei_1986):

Te ajuta daca iti spun ce windows am?

| Boss_Cris_1995 explică (pentru Teodorof_Andrei_1986):

Eu stiu ca am windows xp dar cand il deschid zice ca am windows xp professional