| Viper27 a întrebat:

ieri a aparut fifa 14 demo. am intrat pe site-ul origin mi-am facut cont am descarcat programul origin si jocul fifa 14 demo. dar cand dau play nu se intampla nimic, am vazut ca mai multi au intanlit problema asta. mentionez ca fifa 13 imi merge perfect cu rez la maxim.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerinţe de sistem FIFA 14:
http://www.kiss-zone.net/descarca/gratis/jocuri/fifa-14-demo/

| Viper27 explică (pentru anonim_4396):

Nu am probleme cu cerintele de sistem le am bune ca m-am interesat am vazut ca si altii au problema asta. dar mersi de raspuns

| RaduHD a răspuns:

Merge bine la mine.

| iliesbogdan a răspuns:

Exact asta patesc si eu! Numai ca la mine imi zice ca nu mai functioneaza.