| Anonim445zzz a întrebat:

imi puteti spune cum sta treaba cu ban-urile pe CS GO? ca am luat ban 24h pentru ca am luat de prea multe ori kick in competitive si pe urma mi-a dat 7 zile pentru ca am abandonat meciul. Imi puteti face o lista sa vad si eu cum se da ban si pentru ce ca habar nu am! sad
Multumesc, funda!

1 răspuns:
| CookIEz a răspuns:

Daca iti impusti coechipierii si daca iti iei kick e acelasi lucru si poti primi ban de la cateva ore la 7 zile, depinde cat de des faci asta, de exemplu daca iti iei kick si apoi ban 1 ora dupa acea ora cand intri iar si omori pe cineva o sa primesti 3 si tot asa
Iar daca abandonezi meciuri e mult mai grav si poti sa ajungi la limita de 7 zile mult mai repede