| RoBeRTin321 a întrebat:

Salut.Vreau sa mi-se explice sistemul de ban de pe CSGO.In vacanta de vara am luat cam 4-5 ban-uri de 7 zile,iar acum mi-a scazut la o zi.Mi s-a luat curentul si meciul de competitive mergea, si nu am luat ban..Deci vreau sa imi explicati de ce nu am luat ban!

Răspuns Câştigător
| BlaDe12345 a răspuns:

Este posibil să se fi terminat meciul intre timp sau colegii tai sa îți fi dat kick. Cel mai probabil faza cu kick
Ban-urile la csgo sunt 30 de minute, 2 ore, o zi, 7 zile. Daca intre timp tu numai iesi din joc, nu iti omori coechipierii, ban-ul scade. Deci daca ai luat ban o zi, a trecut ban-ul iar tu timp de x zile te comporti adecvat ban-ul urmator ar putea fi de 2 ore sau chiar 30 de minute. Sper ca ai inteles