| florin10000000000000 a întrebat:

Buna TPU imi spune si mie niste jocuri care merg cu volanul si pedalele? happy

Răspuns Câştigător
| Ghost99 a răspuns:

Incearca jocurile din seria Need for Speed depinde care din el iti merge si Euro Truck Simulator 1 si 2, 18 Wheels of Steel care versiune iti merge, UK Truck Simulator, German Truck Simulator, si cauta alte jocuri cu masini sau ceva simulatoare Succes. Funda?

3 răspunsuri:
| Florian20405 a răspuns:

LFS City car driving si ETS
Astea sunt cele mai tari jocuri la grafica/conceptie.LFS se poate juca in retea multiplayer big grin

| marius577 a răspuns:

City car driving.
Toata seria Need for Speed.
Euro Truck Simulator 1+2.
German Truck Simulator.