| Denii_2893 a întrebat:

Buna TPU imi spuneti va rog[pas cu pas]cum se instaleaza sims 2 de pe un cd (nu e original) cu toate expansionurile pack.Am reusit cat de cat sa il instalez cu daemon tools dar tot nu merge. Apare un fel de eroaree care imi spune ca nu l-am instalat bine. ajutati-ma va rog.Ador jocul acesta doar ca habar n-am cu se instaleaza. Mi la mai instaleat un prieten dar calculatorul a avut ceva problema si mi sa sters.puppy dog eyes

1 răspuns:
| Cozzmy13 a răspuns:

Id stelistu_cosmin2002@yahoo.com si te ajut eu am mai facut unei prietene