| KatJolie a întrebat:

Hei, daca se poate sa imi raspundeti urgent. Atunci cand instalez The Sims 2 pe la 80 si ceva imi da eroare si imi spune ca lipseste Voice5 sau ceva de genul ...Am Daemon Tools dar nu stiu cum sa fac... ajutor. Sau daca stiti spuneti-mi cum se poate instala, avand in vedere ca nu este CD original..am rugat un prieten sa imi faca un cd..Help! (acum se incarca 7%)

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Du-te la instalarea jocului sims 2, deschide daemon tools-ul si dai,, mount image'' (monteaza imagineaz) pe jocul respectiv si asa incepe instalarea

| KatJolie explică (pentru SamSon):

Pai da. el se instaleaza, dar se opreste pe la 80 uite acum e blocat la 81 si imi da chestia aia cu Voice5...

| SamSon a răspuns (pentru KatJolie):

Cauta alta instalare.